Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

OPEL ZAFIRA 1.9CDTI 7SEDISTA 145.000KM-06

3 500 ЕУР

9 200 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: AUTOLOGISTIK 07 септ. 12:48 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
AUTOLOGISTIK

AUTOLOGISTIK

73 Огласи во продавницата

VW T5 CARAVELLE LONG 2.5TDI 8+1 KLIMA-07 8 200 EUR
VW CADDY MAXI 1.6TDI KLIMA -11 6 800 EUR
VW GOLF 1.6TDI COMFORTLINE-10 6 600 EUR
VW TRANSPORTER 1.9TDI DOKA -08 7 500 EUR
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Стил на каросерија
Седан
Модел
E 320
OPEL ZAFIRA 1.9CDTI
GOD NA PROIZV.12/2005
POM KM.145.000 SO SERVISNA KNISKA
7SEDISTA
FULLOPREMA :KLIMA,,EL.STAKLA,EL.RETROVIZORI,MAGLENKI,ZAVESI.........
PLATENI DAVACKI DO REG.

AUTOLOGISTIK
070/305-695
071/304-420
AUTOLOGISTIK
070305695
AUTOLOGISTIK

AUTOLOGISTIK

73 Огласи во продавницата
VW GOLF 1.6TDI COMFORTLINE-10 6 600 EUR
SKODA FABIA COMBI 1.4TDI KLIMA -08 3 400 EUR
VW TRANSPORTER 1.9TDI DOKA -08 7 500 EUR
HONDA CIVIC 2.2 CITD KLIMATRONIK-07 4 200 EUR
Кон почеток