Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mercedes-Benz E320 EVO

0 ЕУР

Се продава од: Dimce 15 септ. 22:59 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Струга
Стил на каросерија
Седан
Модел
E 320
Mercedes E320 EVO Avantgarde
2008 g .servisiran redovno kolata e vo besprekorna sostojba ful oprema
Leaflet
Кон почеток