Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Mercedes-Benz E 350 blue efficiency diesel

20 900 ЕУР

Се продава од: Nikola Miovski 12 септ. 13:30 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Берово
Стил на каросерија
Седан
Модел
E 350
Kolata e vo odlicna sostojba, vtor sopstvenik,americka kola,platena carina i napravena homologacija spremna za registracija na makedonski tabli,site davacki plateni.Za poveke informacii na tel 077619105 Zoran ili +12392859834 viber Nikola
Nikola Miovski
077619105
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации