Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

MERCEDES-BENZ E350 CDI 4MATIC AIRMATIC

26 000 ЕУР

Се продава од: Adrian Вчера 13:24 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сина
Локација
Дебар
Стил на каросерија
Седан
Модел
E 350
So extra oprema .toplo ladno na sedista greac na volanot kozna maska distronic line assist vebasto so dalinski i mnogu druga oprema
Leaflet
Кон почеток