Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mercedes-Benz E 350 cdi 4matic Full Oprema

20 000 ЕУР

28 500 ЕУР

Се продава од: Toti 22 септ. 10:11 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Локација
Гостивар
Стил на каросерија
Седан
Модел
E 350
Mercedes E350 cdi 4matic (4x4) 231 ps
7g-tronic menuvac so f1 brzini na volan
Multifunkcionalen kozen volan so Mehagon
Kozen salon
Ladene i greene na sedista
Masaza na sedista
Dvozonska klima ured
Parking senzori + kamera
Bi xenon svetla
Distronic (kontrola na odalecenost od drugo vozilo)
Airmatic
Zavesi
Memoria na sedista
Registracija edna godina
Novi gumi
Servisna kniska
188.000km orginalni
Moze zamena Isklucivo za Porsche Panamera
Leaflet
Кон почеток