Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

MERCEDES E 350 CDI BLUETEC AMG PACK

17 000 ЕУР

Се продава од: DANI 25 апр. 12:45 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Радовиш
Стил на каросерија
Седан
Модел
E 350
PRODAVAM MERCEDES E350 CDI BLUETEC AMG OPREMA.KOLATA E UVEZENA OD CANADA I E ORIGINAL AMG PAKET SO FULL OPREMA.SMENETO E 4 NOVI AMORTIZERI,4 NOVI GUMI,GOLEMIOT SERVIS,LANEC SO LAGERI,KOLATA E TIP TOP BEZ NITU DENAR VLOG PO NEA,DOJDETE VIDETE I UVERETE SE.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации