Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

MERCEDES-BENZ E 350 4 MATIC AVANGARDE

22 500 ЕУР

Се продава од: Musa 26 мај 11:06 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Бутел, Скопjе
Стил на каросерија
Седан
Модел
E 350
Od oprema ima:
-KLIMATRONIK(Dvozonska)
-BI XENON
-LED MAGLENKI
-LED STOPOVI
-LED INTERIER
-NAVIGACIJA
-TEMPOMAT
-BORD KOMPJUTER
-KOZEN VOLAN
-KOMANDI NA VOLAN
-ELEK SEDISTA
-GREACI NA SEDISTA
-PARKING SENZORI NAPRED I NAZAD
-ZATEMNATI STAKLA
-2 KLUCA
-ALUMINSKI BANDASI
Leaflet
Кон почеток