Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mercedes-Benz E350 4 Matic Avantgarde Extra cena

15 999 ЕУР

17 900 ЕУР

Се продава од: ХХХ Денес 10:50 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Штип
Стил на каросерија
Седан
Модел
E 350
Vo extra sostojba so individual oprema: autopilot,TV/DVD,blind spot,panorama,koza,line assistance,air matic,realni kilometri.........
4matic(pogon na site trkala 4x4)
Novi gumi+4zimski gumi


Extra cena za KESH!!!

074-200-322
Leaflet
Кон почеток