Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

MERCEDES-BENZ E350 AVANGARDE blueEFENCE

12 500 ЕУР

Се продава од: Igor 14 фев. 11:51 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Штип
Стил на каросерија
Седан
Модел
E 350
MERCEDES E350 AVAGARDE blueEFENCE ВОЗИОТО Е БЕЗ НИКАКВА ЗАБЕЛЕШКА САМО ЗА МЕРАКЛИИ

NOVIOT MOTOR (170 KW/230 HP)
KLIMATRONIK DUAL ZONE

F1 KOMANDI NA VOLAN

MEMORIA NA SEDISTA

PARK SENZORI NAPRED/NAZAD
XENON

NAVI/BLUETOOTH/CD/MP3,MP4,DVD/TELEPHONE/SD CARD
ECO
SPORT/COMFORT
F1 SHIFT-TRIPTRONIK

LED PAKET

ABS

AIRBAG

CRUSE CONTROL

ESP

MULTIMENDIA INPUT

ALUMINUMSKI FELNI 17”

BORD KOMJUTER (KOLOR)

ELEKTRIKA NA PROZORI

ELEKTRICNI RETROVIZORI

KOZEN VOLAN

KOZEN ENTERIER

NAVIGACIJA

BLUETOOTH

PARKING SENZORI

SENZORI ZA DOZD

PRILAGODLIVA SUSPENZIJA

CENTRALNA BRAVA X2 КЛУЧА

КОЛАТА Е УВРЕЗЕНА ОД ГЕРМАНИЈА СО ПРВ СОПСТВЕНИК

МОМЕНТАЛНО Е НА БУГАРСКИ ТАБЛИЦИ РЕГИСТРИРАНО ДО 20,05,2020 СО ЗЕЛЕН КАРТОН

МОЖЕ ДА СЕ ЦАРИНЕ EURO 5

НАПРАВЕН ГЕНЕРАЛЕН СЕРВИС,ПРЕДНИ И ЗАДНИ ПЛОЧКИ ,X4 НОВИ ГУМИ

ЦЕНА 12 500 ЕВРА ЛИЦЕ ЗА КОНТАКТ ИГОР 076/336-777
Leaflet
Кон почеток