Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Mercedes-Benz E 350 4Matic 7G Blutech

24 500 ЕУР

Се продава од: Elmaz Azirov Вчера 17:52 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Велес
Стил на каросерија
Седан
Модел
E 350
Intelligent Bi-xenon Lights / LED day lights,
Self-parking,
Mercedes Gps sistem,
Anti-collision system,
Crna koza,
Cruise control,
USB / SD Card / Bluetooth,
Parking senzori,
Moze i zamena za pomala kola ili kamion na bg tablici.
Elmaz Azirov
 
078275850
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации