Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Mercedes E 200 Bluetec Euro 6

16 000 ЕУР

Се продава од: Mickov 21 септ. 08:58 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Неготино
Стил на каросерија
Караван
Модел
E 200
Се продава Мercedes E200 CDI BLUETEC,произведен 2015 година на македонски табли,караван верзија. Со поминати 190.998 километри,регистриран со зелен картон. Колата поседува од опрема се,без никакви забелешки. Цена по договор
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации