Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

MERCEDES-BENZ GLE Coupe 350 CDI AMG

63 000 ЕУР

Се продава од: Rudi Вчера 21:19 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Локација
Кочани
Стил на каросерија
Купе
Модел
GLE 350
MERCEDES GLE Coupe 350 CDI AMG
прв сопственик, полна дополнителна опрема.
Возилото е купено, редовно сервисирано и оддржувано во МАК АУТО СТАР.
109.000 км

ДОПОЛНИТЕЛНА ОПРЕМА:
Адаптивен систем на амортизација
Камера за возење наназад
Active Parking Assist со PARKTRONIC
Driving Assistance package PLUS
Disctronic PLUS + Steering Assist + Stop&Go Pilot
Active Blind Spot Assist
Actiev lane keeping Assist
PRE SAFE PLUS
DISCTRONIC PLUS
BAS PLUS
BRAKE ASSIST PLUS with Cross-Traffic Assist
Мултифункционален волан во комбинација кожа/дрво
Мултиконтор седишта напред
9G-TRONIC
Систем за одржување на пристисок во гуми
AIRMATIC пакет
Traffic Sign Assist
COMAND Online
Адаптивно долго светло
LED Intelligent Light System
Резервно тркало
DVD Player
Темни стакла позади
Надворешни украсни нагазници
Греење на седишта напред
KEYLESS-GO пакет
EASY-PACK-затварање на гепек
DYNAMIC SELECT
Адаптивно светло за кочење
EXCLUSIVE Interior
AMG Line Exterieur
Пакет за ретровизори
Шалт табла во кожна изведба
Греење на кабина пред стартување (ВЕБАСТО)
Паркинг пакет си 360 степени камера
Leaflet
Кон почеток