Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mercedes-Benz GLE COUPE 350D 4-MATIC 9G-TRONIC AMG PREMIUM

56 600 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: AutoWelt.mk 25 фев. 11:29 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
AutoWelt.mk

AutoWelt.mk

268 Огласи во продавницата

VW Caddy 2.0TDI 75HP 7 600 ЕУР
Peugeot 208 1.6 BlueHDI 100HP [ ТОВАРНО ] 6 700 ЕУР
А: 038188 Peugeot 508 SW ACTIVE 1.6HDI 120HP BUSINESS 11 400 ЕУР
Audi Q5 2.0TDI 150HP 19 800 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Кочани
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Модел
GLE 350
ШИФРА: 050004

СИТЕ ДЕТАЛИ И ПОВЕЌЕ СЛИКИ ЗА ВОЗИЛОТО КАКО И
КОМПЛЕТНА ПОНУДА НА СИТЕ НАШИ ВОЗИЛА ПОГЛЕДНЕТЕ НА:

WWW.AUTOWELT.MK
AutoWelt.mk
AutoWelt Кочани ви ги нуди најдобрите половни автомобили во Македонија. VW, AUDI, Porsche, BMW, MERCEDES-BENZ... - Увезени директно од Германија - Загарантиран квалитет - Плаќање на рати со автомобилски кредит
Посетете ја нашата продавница
UL.TEODOSIJA PAUNOV BR.36 Прикажи на мапата
078203200
https://[email protected]
AutoWelt.mk
078203200
AutoWelt.mk

AutoWelt.mk

268 Огласи во продавницата
VW Passat 1.6TDI 120HP TRENDLINE 16 300 ЕУР
Peugeot 3008 1.6 BlueHdi 120hp Active 16 900 ЕУР
Renault Clio Air 1.5Dci 75hp 7 300 ЕУР
Peugeot 508 SW ACTIVE BUSINESS 1.6HDI 120HP 10 700 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации