Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

MERCEDES-BENZ GLK 350CDI SPORT MOZNA ZAMENA

14 500 ЕУР

Се продава од: **** 12 јан. 20:19 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Километража
Регистрација
Боја
Бела
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Модел
GLS 350
-MERCEDES GLK 350CDI SPORT 224KS 2009G. 198 000KM SERVISNA KNISKA DOZVOLENA PROVERKA VO SERVIS PO VASA ZELBA

-REGISTRIRAN CELA GODINA

-BEZ NI 1 GRAM FARBA NA NEGO

-DZIPOT NEMA NIKAKVI ZABELESKI NEMA NESTO NA NEGO DA TROPNE DA SKRCNE

-DZIPOT NEMA NIKAKVA ZABELESKA MNOGU ZDRAV OD NADVOR I VNATRE

-FULL OPREMA :

-Поседува х2 клуча
-4х4 погон на сите тркала
-F1 кожен мултифункционален волан
-навигација
-паркинг сензори
-борд компјутер
-двозонски климатроник
-ел. подесување на седишта
-ел. прозорци
--ел.ретровизори со преклоп
-комбиниран кпжен ентериер
-Abs
-Esp против пролизгување
-халогенки
-динамик биксенон
-прскалки на фарови
-harman/kardon озвучување
-сензор за дожд
-сензор за светлина
-халогенки
-динамик биксенон фарови
-прскалки на фарови
-harman/kardon озвучување
-нови гуми и др.

DZIPOT E SAMO ZA CENITELI

 070208688
Leaflet
Кон почеток