Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mercedes MB100 -99 zamena za VW Golf i Mercedes

4 500 ЕУР

Се продава од: agim 07 авг. 18:36 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Стил на каросерија
Караван
Марка
Mercedes-Benz
Модел
MB 100
Se prodava mercedes kombe ima klima abs srs ful moze I zamena
Кон почеток