Македонски | Shqip | English |

Mercedes ML 270 cdi

Се продава од: Buki 09 јун. 15:44 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го ова возило 11.980 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

5 600 ЕУР

Година: 2001
Менувач: Рачен
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Црна
Локација: Велес
Стил на каросерија:
Марка: ML-класа / Mercedes-Benz
Модел: ML 270
Mercedes ML 270 cdi so full oprema
Stavi nafta i vozi
Нема посетени огласи
Кон почеток