Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mercedes ML 280cdi

15 000 ЕУР

Се продава од: Refik 18 апр. 11:42 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Гостивар
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Модел
ML 280
Vo dobra sostojba
Ful opremen
Refik
Leaflet
Кон почеток