Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mercedes Benz ML 280

15 000 ЕУР

Се продава од: Душица 18 апр. 10:14 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Модел
ML 280
kolata e vo odlicna sostojba socuvan
full oprema


Душица
078579862
Кон почеток