Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mercedes-Benz ML 280

Се продава од: Ivana 19 јун. 17:17 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Модел
ML 280
Se prodava ML280.
Godina na proizvotstvo 2009,dizel.
Kilometraža 160.000.
Prv sopstvenik,odlično socuvan.
Cena po dogovor!
Leaflet
Кон почеток