Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Ml 280cdi

7 300 ЕУР

Се продава од: Sashko 13 јун. 14:13 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Виница
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Модел
ML 280
Dzipot e odlicen za poveke info na br.071242632
Leaflet
Кон почеток