Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Mercedes-Benz ML 320

0 МКД

Се продава од: Aleksandar Вчера 11:18 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Берово
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Модел
ML 320
Донесен од Швајцарија на Македонски таблици
Aleksandar
076258933
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации