Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

MERCEDES Ml 320 cdi 4 matic 2006 god

9 999 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Prodazba na uvezeni avtomobili 16 ноем. 22:26 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Prodazba na uvezeni avtomobili
OPEL Antara 2.0 CDTI 150 ks 2008 god 6 500 ЕУР
MINI ONE d.1.4 Dizel 88 ks.2006 god 4 500 ЕУР
AUDI A5 2.0 TDI 170 ks. 2010 god 9 999 ЕУР
FIAT SEDICI 1.9 JTDM 4x4 2009 god 4 750 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Делчево
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Модел
ML 320
MERCEDES Ml 320 cdi 4 matic 2006 god.
So mnogu oprema I mnogu socuvana so novi gumi I kompletno servisirana I registrirana. 071555599
Prodazba na uvezeni avtomobili
0038971555599
Leaflet
Prodazba na uvezeni avtomobili
AUDI A4 2.0 TDI 140ks -05 5 500 ЕУР
PEUGEOT 307 2.0 HDI 90 ks 3 200 ЕУР
VW PASSAT 2.0 TDI 110 ks 2010 god 6 999 ЕУР
BMW 320 d. 184 ks.2012 god 12 999 ЕУР
Кон почеток