Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mercedes-Benz ML320 CDI 4 Matic -08 EDITION full

Се продава од: Mercedes ML 320 cdi 03 дек. 19:22 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Iute

Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!

Leaflet
From
Store
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Локација
Куманово
Стил на каросерија
SUV
Модел
ML 320
Mercedes ML320 CDI 4 Matic 2008 god. EDITION full oprema so servisna kniska sega e napraven golem servis novi gumi registrirano do juli 2020 so zelen karton kupeno vo mercedes makedonia moze proverka kaj sakate... moze zamena so stan vo skopje vo cair topansko xhonkinedi so moja doplata Tel070288889
Mercedes ML 320 cdi
070288889
Leaflet
Кон почеток