Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mercedes ML 320 CDI 4matic Autoplac MEMO

8 900 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Auto Plac MeMo 30 окт. 15:24 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Куманово
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Модел
ML 320
Mercedes Benz ML320 CDI 4matic

God-Viti:2005 , Km 206...!! Kw:165

Registrirana cela godina nov servis

AutoPlac MeMo-Kumanovo
070 226 632
Auto Plac MeMo
070226632
Leaflet

Auto Plac MeMo

3 Огласи во продавницата
BMW 530D GT PANORAMA 2009 AUTOPLAC MEMO 0 EUR
TOYOTA AURIS 20 D-4D 2009 AUTOPLAC MEMO 0 EUR
Кон почеток