Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

MERCEDES-BENZ ML 320 CDI 4 MATIC

11 900 ЕУР

Се продава од: Oliver Ljushevski Денес 08:29 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Охрид
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Модел
ML 320
MERCEDES-BENZ ML 320 CDI 4-MATIC
269274 KM
FULL OPREMA
VO ODLICNA SOSTOJBA I MNOGU ZACUBAN
REGISTRACIJA DO JULI 2020
KOMPLET NOVI ZIMSKI I LETNI GUMI
Oliver Ljushevski
070233553 070249141
Leaflet
Кон почеток