Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Mercedes-Benz ML 320

13 500 ЕУР

Се продава од: Jonche 25 ноем. 14:27 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Охрид
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Модел
ML 320
Se prodava Mercedes ML 320 CDI uvezena is America registrirana do Maj 2020 vo odlicna sostojba original kilometri novi gumi continetal za poveke informacii Jave te se na 078337383 ili posle September 5 ti na Viber +12194848870 bez zameni za vozila
Jonche
 
+38978337383
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации