Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mercedes-Benz ML320 CDI Airmatic

0 ЕУР

Се продава од: Mercedes 10 апр. 21:57 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Прилеп
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Модел
ML 320
Parking senzori
Xenon sredni i dolgi svetla
Xenon svetla za vo magla
Senzori za otklucuvanje i zaklucuvanje na vrati
Zatemneti stakla
Trizonski klimatronik
Kozen interier
Navigacija
CD Sarz
Palenje na dugme
Top vozilo, napraven komplet servis, mozi da se proba i vidi vo sekoj servis po vas izbor, domakinski odrzuvan, redovno servisiran, carinet do registracija.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации