Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mercedes ML 320cdi

13 900 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Roman Prilep 02 авг. 01:17 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени

Roman Prilep

13 Огласи во продавницата

VW Passat 2.0tdi 125kw 170ks -06 5 500 ЕУР
Temsa Opalin 19 900 ЕУР
Transporter T5 / T6 400 ЕУР
Vip Mercedes Sprinter 35 500 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Локација
Прилеп
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Модел
ML 320
Se prodava Mercedes ML 320cdi 2008godina,cela godina registriran,novi 4 gumi,vo odlicna sostojba.

Roman Prilep

13 Огласи во продавницата
Aluminski bandasi za Mercedes Vito E klasa 250 ЕУР
FORD GALAXY 1.8 TDCI 5 500 ЕУР
Volksvagen Crafter 2008g so 23sedista 15 000 ЕУР
VW Passat 2.0tdi 125kw 170ks -06 5 500 ЕУР
Кон почеток