Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

MERCEDES ML 320 CDI 4MATIC

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: Cars 13 јан. 09:31 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Ресен
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Модел
ML 320
Se Prodava Mercedes ML 320 CDI 2006 GOD 4MATIC
Dzipot e vo extra sostojba
Redovno servisiran
Napraven servis 600€
Smeneto maslo vo motor menuvac
Registriran do 06 2021 God
Od OpremA Posedua
Climatronic 4 zonski
Tempomat
Board kompjuter
Komandi na volan
DVD GPS AUX
Cd charger
Bi-Xenon
Maglenki
Siber
Parking senzori napred nazad
Al Bandasi 19-ki
Al pragovi
Zatemnati stakla atestirani
Memoria na sedista
Elektricni sedista
Elektricni prozori
Elektricni retrovizori
Senzor za dozd
Senzor za svetla
Uste mnogu drugi raboti...
Leaflet

Cars

2 Огласи во продавницата
MERCEDES C 300 BENZIN AMG 4MATIC 0 МКД
Кон почеток