Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mercedes ml 320 4×4

12 000 ЕУР

Се продава од: Suat Rogaci Вчера 00:03 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Чаир, Скопjе
Стил на каросерија
Хачбек
Модел
ML 320
Kolata e napravena servis pred 10 dena.novi bandasi 20ki AMG so novi gumi.i 4 bandasi original 17 so zimski gumi.novi amortizeri uste se vo garancija.mozna zamena so vasa ili moja doplata
Suat Rogaci
070881425
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации