Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mercedes-Benz ML 320 CDI EDITION 4 Matic -08

Се продава од: Samir 22 ноем. 13:13 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Модел
ML 320
Mercedes ML 320 CDI EDITION 4 Matic 2008
Dzip za meraklia vo mnogu dobra sostojba redoven servisis vo Mak Auto Star Mercedes 4 novi gumi R20 full oprema EDITION verzia ne od uvoz koj ke ja zeme ke bide vtor sopsvenik ne e farban ne e udirano so garancia orginal KM kaj sakate moze da se proveri dzipot vredi da se vide...

Tel: 078240148
Leaflet
Кон почеток