Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Ml 320 NEUVEZEN !

6 100 ЕУР

Се продава од: Bojan 30 јул. 00:49 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сина
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Модел
ML 320
Se prodava Mercedes ML320 3.0 benzin/plin ✅❗️AUTOMATIC❗️❗️
Kupen od tuka vo perfektna sostojba so pominati 250.00km ✅✅
Registriran do 08.2021✅✅
Kolata e so visoko nivo na oprema: Elektrika na prozori i retrovizori ✅
Greaci na sedista ✅
Panorama krov✅
Kozen enterier ✅
Abs esp ✅
Al. Bandazi✅
Klima ✅
Kolata moze da se vidi vo sekoe vreme na 072213071
Moze zamena so vasa ili moja doplata ❗️✅
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации