Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

MERCEDES-BENZ ML 320 CDi

10 990 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: SKENDEROVSKI 02 септ. 16:08 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
SKENDEROVSKI

SKENDEROVSKI

15 Огласи во продавницата

PEUGEOT 307 SW 1.6 HDI 3 300 EUR
Peugeot 206 1.4 Benzin 2006 2 450 EUR
SEA RAY 195 SPORT KAKO NOV 19 500 EUR
HONDA SILVERWING 600  CC 3 600 EUR
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Модел
ML 320
*Прв пат регистриран во Македонија
*Купен во МакАутоСтар - 96.000 евра
*Кожен интериер
*Xenon фарови
*Додатни прагови
*Задна клима
*Кука
*Редовно сервисиран
*Летни и зимски гуми потполно нови
SKENDEROVSKI
Prodazba na polovni vozila uvezeni samo od germanija so sopstven prevoz. I prodazba na camci
Посетете ја нашата продавница
bul.Srbija br.4 Skopje / K.Voda do FK Cememtara Прикажи на мапата
072236816 / 070228608
https://skenderovski.com.mk
SKENDEROVSKI

SKENDEROVSKI

15 Огласи во продавницата
PEUGEOT 1007 1.4HDI 2 800 EUR
SEA RAY 195 SPORT KAKO NOV 19 500 EUR
Peugeot 206 1.4 Benzin 2006 2 450 EUR
HONDA SILVERWING 600  CC 3 600 EUR
Кон почеток