Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mercedes ML 320 -06

21 500 ЕУР

Се продава од: Mercedes 08 мар. 19:06 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Модел
ML 320
4 novi gumi zimski
sanzer 6 cd
Resvisiran
Registriran zelen karton do 25/09/2016
Menuvanje berzini vo volan
Kolata e so tetovska registracia
Kolata moze da se vidi vo sekoe vreme
070 733 037
Mercedes
070 733 037
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации