Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Mercedes-Benz ML 320 itno

9 900 ЕУР

Се продава од: xxx Денес 14:45 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Струмица
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Модел
ML 320
Kolata e vo odlicna sostojba. Registrirana do septemvri 2019 so zelen karton. Zimski Michelin gumi, koza, greaci na sedista, senzor za dozd, park senzori, elektricni sedista, 20 incni felni, xenon farovi i mnogu druga dodatna oprema.
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации