Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

MERCEDES-BENZ ML 320 CDI

11 999 ЕУР

Се продава од: Miki 23 ноем. 00:32 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Тетово
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Модел
ML 320
MERCEDES ML 320 CDI 2006 god.voziloto sega e doneseno od SVAJCARIJA.servisirano komplet diskovi plocki ulje filtri.site 4 gumi se novi.CELA GODINA REGISTRIRANA....TEL.078284552....cena 11999 evra..za zamena druga e cenata.....
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации