Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Mercedes-Benz ML 320 -06

11 000 ЕУР

Се продава од: Lazar Денес 12:41 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Велес
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Модел
ML 320
Voziloto e vo odlicno sostojba servisirano I mnogu zacuvano vredi da se vidi
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации