Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Ml 320cdi blue tek fejslift

13 500 ЕУР

Се продава од: Sashko 07 септ. 01:55 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Локација
Виница
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Модел
ML 320
Naj ful oprema donesen od kanada proverka po vasha zelba.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации