Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mercedes ML350 CDI Blueeficinecy

24 500 ЕУР

Се продава од: Valon 22 ноем. 12:16 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Гостивар
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Модел
ML 350
kolata e full oprema so 2 ara felni 2 para gumi . Registracija do 2021. Bez zameni samo so kesh
Leaflet
Кон почеток