Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mercedes Benz ML 350

32 000 ЕУР

Се продава од: nexho 20 јун. 17:07 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Хачбек
Модел
ML 350
Full oprema, dva para gumi
moze zamena
Leaflet
Кон почеток