Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Mercedes-Benz 350 BlueTEC AMG 4matic 2012

28 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Autostiel 24 септ. 17:58 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Тетово
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Модел
ML 350
Uvezena od Germania.
190 kw/258 hp.
Kamera.
AMG 4matic.
Novi gumi.
Inf:075333330,073222224
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации