Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mercedes-Benz ML 63 AMG Performance

Се продава од: Stole 29 ноем. 22:15 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Штип
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Модел
ML 63 AMG
•AMG Performance Paket 410kW - 557 hp V8 engine
• Bi xenon
• Designo
• Harman Kardon Audio
• Navi / Camera Front - Rear
• Distronic
• Full leather interior
• 21” Letni set bandazi + gumi
• 20” Zimni gumi + bandazi
• Airmatic
* I mnogu druga oprema
Leaflet
Кон почеток