Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mercedes S 300 Avangard -97

5 000 ЕУР

Се продава од: Enis 22 фев. 13:08 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Гостивар
Стил на каросерија
Седан
Модел
S 300
Mercedes S 300 avangard moze zamena so pomala kola so vasa doplata
Leaflet
Кон почеток