Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mercedes-Benz S 320 L

18 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Ivan 28 ноем. 16:39 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Охрид
Стил на каросерија
Седан
Модел
S 320
Mercedes S 320 L
Leaflet
Кон почеток