Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

MERCEDES-BENZ S 320

Се продава од: muk 19 јул. 21:28 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Прилеп
Стил на каросерија
Седан
Модел
S 320
Mercedes s 320
Godina na proizvodstvo 2001
Registriran cela godina
Servisiran
Atest stakla
Full oprema
Novi gumi
Moze zamena
077/889/152
Leaflet
Кон почеток