Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mercedes-Benz S320 bussines pack

0 ЕУР

Се продава од: merceces 12 јун. 17:45 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Километража
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Прилеп
Стил на каросерија
Седан
Модел
S 320
Mercedes s 320 diesel 235hp , 2007 god W221 so najvisoko nivo na oprema, bukvalno se funkcionira na nego i nema nisto osteteno ili skrsheno ili skinato !!!!!! Vo odblicna sostojba so site komplet dokumenti i servisni kniski i dva kluca plus kluc za webasto regg i servisiran do septemvri 2020. Za kesh extra cena !!!! Moze da se vidi vo sekoe vreme . 071 26 56 66 !!!!
merceces
071265666
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации