Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mercedes S 320 CDI LONG -08

32 000 ЕУР

Се продава од: Владо 09 фев. 17:44 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Стил на каросерија
Мал автомобил
Модел
S 320
Mercedes s 320 cdi Long
Година на производство 2008
175 KW
235 коњски сили
Колата се наоѓа во одлична состојба, се продава заради купување на понов модел, може во секој момент да се погледне и да се провери во мерцедес. Регистирана до 10/2015 год.
Владо
075/448-855
Leaflet
Кон почеток