Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

MERCEDES S 320 CDI -07 EKSTRA

20 000 ЕУР

25 000 ЕУР

Се продава од: bojan 01 јун. 18:07 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Седан
Модел
S 320
Prodavam MERCEDES S 320 CDI 2007 godina so najvisoko nivo na oprema, registriran vo odlicna sostojba. CENA 25000 evra za zamena.....ZA KES EKSTRA CENA 20000 EVRA!!!!!!!

kontakt 075 505 522
Leaflet
Кон почеток