Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mercedes S 320

15 000 ЕУР

Се продава од: anonim 12 јан. 01:53 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Седан
Модел
S 320
So najvisok stepen na oprema nema sto nema ne mozam da gi brojam moze da se vidi
4 novi zimski gumi
4 novi letni gumi
generalen servis ima so servisna kniska
najdobar vo makedonija broj 1
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации