Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Се продава Mercedes S320 CDI

0 ЕУР

Се продава од: Risto 06 септ. 20:58 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Струмица
Стил на каросерија
Седан
Модел
S 320
Цена по договор.
Повеќе информации на тел.број 076-455-466
Leaflet
Кон почеток